IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> СМС-Приколы
Qudret
сообщение 09.06.2007, 19:14
Сообщение #1

Я Tierry Henry

Из: Второй подъезд

Азербайджанские СМС-Приколы

1. Sevgilim mümkünsə mənə şəkilini göndər, qabaqdan yay gəlir. Mürəbbələrə qarışqa yığılmasın deyə bankalara vurum.
2. Sənə bir dənə oğlan tapmışam. Krasavcik səni göürüb bəyənib. Şəxsi evi, maşını, teyaresi, hətt ekvatorial məşəsi var. O meşədə meymunluq eləməyə hazırsan?
3. Şəkilini çək İraqa göndər qoy görsünlər ki, müharibədən də dəhşətli şeylər var.
4. Sevgilim səni yaddaşmdan silə bilmirəm. Cünki səni yaddaşımdan silmək üçün AntiVirus programı lazımdı. Onu da heyif kəhşf etməyiblər.
5. Bir anlıq qış gecəsini təsəvür et. Üzərində qar dənəciklərinin naxış vurduğu pəncərəyə bax. Orda milçək var. Zəhmət olmasa onu öldür. Mənzərəni pozur.
6. Sən ətirli bir bağda yaraşıqlı, elvan rəngli, təavətli, əsrarəngiz bir çiçəyin yarpağna qonmuş donuzanqurdusan.
7. Sənin ürəyinin açarını axtarırdım tapa bilmədim. Amma üzülmə çünki laqonda almışam hazırlaş gəlim.
8. Bir gün gələcə dünyanı aclıq bürüyəcək. Köklərdə dolma, arıqlardan cığırtma biçirəcəklər. Amma səndə dovğa biçirəcəklər çünki sən qatıxsan.
9. Yuxuda səni gördüm. Kamaz vurub oldürmüşdü. Kamazı və səni basdırırdılar. Qəbir nu saçır. Sonra gördüm kiç kamazın faraları ağzında galıb.
10. Sevgilin dağ başında
Amma sənə baxmayır
Bülbül dağda oxuyur
Nənən corab toxuyur
Hamı öz işindədir
Meymun mesaj oxuyur
11. Dünən sənə dünyanın ən gözəl, ən şəkər hədiyyəsini yollamaq istədim. Poçtalyon üstümə qışqırdı ki, qutunun içindən çıx.
12. Gəcə pəncərəni açəq qoy. Sənə oxşayan birini göndərəcəm. Menim yerimə dodaqlarından öpəcək, kayfına düşsə dişləyəcək. Bilirsən o kimdir? Evimizdəki ağcaqanadlar.
13. İnsanlar dəyişir, xəyallar dəyişir. duyğular dəyişir, hətta rzular dəyişir. Dəyişməyən bircə sənin corablarındı. Get corablarını dəyiş.
14. Səninlə blutus kimi uzaqdan yox, ik-port kimi yaxından tanış olmaq istəyirəm.
15. Səni məndən çox sevəni tapsan məni atma. Qayıt yanıma. Səni bir az da çox sevəcəm.
16. Sən mənim hyəyatımsan amma ki, həyat mənim üçün heçdir.
17. Sən bilirsən indi mən nə edirəm? Yaxşı fikirl
əş, cətin sualdi?
*Cavab mesajından sonra*
Axmaq!!!, ne edəcəyəm ki, sənə sms yazıram daa.
18. Bəlkədə mən xoşbəzt ola bilərdim, bəlkədə mən varlı ola bilərdim, bılkə də mən biznesmen ola bilərdim. Amma nə də olsam Allaha şükür edərm ki, bu mesajı oxuyan qoyundan min dəfə yaxşıiam.
19. Bir gün çox qorxdum elə bildim ki, səni həçişəlik itirmirşəm. Sən demə arxa cibimdəymişsən mənim canım telefonum.
20. Bayaq radiyoya qulaq asırdım dedilər ki, Ayna Sultanova heykəlinin qabağında yekə baş, şəlpə qulaq, çəp göz, mırıq diş bir meyid tapılıb.Tez mənə zəng elə səndə nigaranam.
21. Günəş bir gün çıxmağı, ay bir gün batmağı unutsa da mən sənə sərf etdiyim 11 konturu heç vaxt unutmayacağam.
22. Sənə bir sual verəcəm amma fikirləş sonra cavab ver. Bananlar niyə topa halında bitir? Əgər bilmirsənsə gedim başqa meymundan soruşum.
23.İslanmaq istədim səninlə yağışda. İslana bilmədim məni bağışla. Sən mənim yanımda böyük öküzsın mən sənin yanında kiçik qarışqa.

--------------------
Om Shanti Om
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+Ответить с цитированием данного сообщения

Сообщений в этой теме
Qudret   СМС-Приколы   09.06.2007, 19:14

Ответить в эту темуОткрыть новую тему